پس از تمام کشمکش های سونی و دیزنی، بالاخره این دو شرکت به توافق رسیدند که فیلم سوم اسپایدرمن با همان روال سابق ساخته شود. درست است که مارول که تحت حمایت شرکت دیزنی فعالیت می کند خالق اصلی مرد عنکبوتی است، ولی این شرکت سونی است که حق امتیاز آن را در اختیار دارد. این خبر خیال طرفداران را تا مدتی راحت کرده است چرا که همچنان شاهد تاب بازی های مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول خواهند بود.

اسپایدرمن از جمله شخصیت های بسیار محبوب کتاب های مارول است که داستان هایش طیف گسترده ای از مخاطبین، از کودکان تا بزرگ سالان و میان سال ها را پوشش می دهد. از سال 2000 تا کنون شاهد فیلم های متعددی از 3 مرد عنکبوتی مختلف بودیم که در نهایت به حضور این شخصیت در دنیای سینمایی مارول ختم شد.

با به اوج رسیدن کار دنیای سینمایی مارول، اختلاف ها بین این دو شرکت هم به اوج رسید و مدتی پیش مشخص شد که این دیزنی و سونی بر سر مرد عنکبوتی به اختلاف اساسی خورده اند. این اتفاق به معنی ترک دنیای سینمایی مارول برای اسپایدرمن بود.

تمام بحث بر سر سود حاصل از فروش فیلم بود. در حالی که دیزنی 50 درصد از سهم فروش فیلم را بر خلاف قرارداد سابق درخواست داشت، سونی به هیچ وجه کوتاه نیامد و کار به طلاق تجاری رسید! این به معنی حذف اسپایدرمن از تمام پروژه های دیزنی و مارول بود که کار تام هالند، ستاره جوان را در نقش اسپایدرمن ناتمام باقی می گذاشت.

در خارج از دنیای سینمایی مارول، ابرقهرمان های زیادی حضور دارند ولی کمتر شاهد حضور پر رنگ و تأثیر گذار آن ها در سینما بودیم. اگر وضع به این ترتیب پیش می رفت، مرد عنکبوتی فقط باشخصیت هایی ونوم می توانست ارتباط بر قرار کند.

البته طرفداران اسپایدرمن هم بیکار ننشستند. هم زمان با این ماجرا تعداد زیادی از طرفداران دنیای مارول کمپین های مختلف راه انداختن و خواستار بازگشت اسپایدرمن شدند. حتی خود تام هالند هم به این جریان واکنش نشان داد و اعلام کرد دوست دارد در نقش سابق خود باز گردد.

به نظر می رسد این فشارها نهایتاً اثرگذار بوده اند و فیلم سوم اسپایدرمن همچنان در دنیای سینمایی مارول اتفاق خواهد افتاد که تابستان سال 2021 قرار است اکران شود.

فیلم زندگینامه گروه موسیقی بی جیز در دست ساخت است

تحلیل و نقد انیمیشن کوتاه Food 1993 اثر یان شوانکمایر (بخش 2)

تحلیل و نقد انیمیشن کوتاه Food 1993 اثر یان شوانکمایر (بخش 1)

مارول ,اسپایدرمن ,دنیای ,های ,سینمایی ,فیلم ,دنیای سینمایی ,سینمایی مارول ,مرد عنکبوتی ,است که ,در دنیای ,دنیای سینمایی مارول ,دنیای سینمایی مارول،

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hotelju quoridustdur ranginelkamane tiogottolers rezabazgardani ardakanaac englishgroupbushehr asemanfkavir setaretrsoheil fpdikdss