شرکت سونی پیکچرز اولین تریلر رسمی ریبوت فیلم The Grudge به تهیه کنند گی سم ریمی را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی ریبوت فیلم The Grudge (کینه) منتشر شده است. شرکت سونی پیکچرز امروز اولین تریلر رسمی قسمت جدید فیلم ترسناک کینه را منتشر کرده که در این تریلر شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات آن هستیم. تمرکز فیلم جدید کینه روی یک خانه نفرین شده خواهد بود که توسط یک روح انتقامجو تسخیر شده و این روح در حال ایجاد عذاب های کشنده و مرگ های بی رحمانه است. ریبوت این فیلم قرار است برداشت متفاوت و جدیدی از این مجموعه باشد.

دمیان بیچیر، آندره آ ریسبرو، جان چو، لین شی، جکی ویور، بتی گیلپین، ویلیام سدلر و فرانکی فایسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Grudge حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

نیکلاس پسی، کارگردان فیلم The Eyes of My Mother (چشم های مادرم) و فیلم Piercing (پیرسینگ)، کارگردانی ریبوت فیلم Grudge را بر عهده داشته است.

وظیفه نوشتن فیلمنامه ریبوت فیلم کینه هم بر عهده جف بولر، نویسنده فیلم The Midnight Meat Train (قطار گوشت نیمه شب) بوده است. همچنین سم ریمی که پیش از این تهیه کنندگی دو قسمت اول نسخه غربی مجموعه ترسناک کینه را بر عهده داشت، به عنوان تهیه کننده اجرایی در ریبوت فیلم The Grudge حضور دارد.

فیلم The Grudge برای اکران در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۳ دی ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.

فیلم زندگینامه گروه موسیقی بی جیز در دست ساخت است

تحلیل و نقد انیمیشن کوتاه Food 1993 اثر یان شوانکمایر (بخش 2)

تحلیل و نقد انیمیشن کوتاه Food 1993 اثر یان شوانکمایر (بخش 1)

فیلم ,the ,کینه ,ریبوت ,grudge ,تریلر ,فیلم the ,the grudge ,ریبوت فیلم ,تریلر رسمی ,اولین تریلر

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

coinz2020 scapmalcamidd avfc ronastarhi ninjahacker darmandr rasoulmoradi chadafawve spklaboratory persiadoor-co